Кошик
1295 відгуків
Замовлення з оплатою при отриманні надсилаються без дзвінка
Рекорд
+380 (93) 776-73-77
+380 (50) 576-57-77

ERGO розширює лінійку цифрових телевізійних тюнерів стандарту DVB-T2

ERGO розширює лінійку цифрових телевізійних тюнерів стандарту DVB-T2

ТМ ERGO розширює лінійку цифрових телевізійних тюнерів стандарту DVB-T2, з допомогою яких можна безкоштовно дивитися цифрове ефірне телебачення в Україні.

Перехід українського телебачення на цифрове мовлення викликав різке зростання попиту на Т2-тюнером стандарту DVB-T2, який є загальноприйнятим в Україні. Досить обмежену кількість споживачів має телевізори з вбудованими тюнерами саме цього стандарту, і деякі споживачі захочуть міняти телевізор тільки заради підключення цифрових каналів. Тому найбільш простим і одночасно максимально універсальним і зручним способом безболісного переходу на «цифру» є придбання Т2-тюнера, який одночасно є універсальним медіа-центром з підтримкою багатьох корисних функцій. Саме такі моделі і пропонує ТМERGO.

Всі Т2-тюнери від ERGO прості в підключенні і забезпечують високу якість прийому цифрового сигналу відкритих мереж ефірного мовлення, які в змозі прийняти ваша антена. Окрім перегляду ефірного телебачення, кожна модель TV-тюнера ERGO є універсальним багатофункціональним медіа-центром. Наявність USB-роз'єм дозволяє підключати до тюнера звичайну флешку і відтворювати відео, аудіо та графічні файли в найбільш популярних форматах, в тому числі, фільми з роздільною здатністю Full HD.

Всі моделі оснащені набором сучасних вхідних і вихідних інтерфейсів і відрізняються між собою в основному конструкцією корпусу і системою індикації. Модель DVB-T2 2109 має декодер шестиканального звуку AC3 Dolby Digital, що дозволяє використовувати її в парі з відповідним телевізором в якості повноцінного домашнього кінотеатру.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner